Õigepea on leht valma!

Üleskutse EHHi sõpradele

See on praeguse EHH.ee lõpp. Leht on ajutiselt suletud. Kuid see ei ole EHH.ee lõpp. Me oleme seda lehte teinud liiga kaua, et nüüd lihtsalt lõpetada.
Me tahame jätkata, kuid uue hinguse ja uue hooga. EHH.ee on Eesti hiphoppi teeninud 15 aastat ja praegune leht juba 10 aastat. Nüüd on tarvis muutusi.

Meiega on juba ühendust võtnud paar toredat inimest, kes on pakkunud oma professionaalset abi uue lehe kujundamisel ja progremisel.
Kuid muidugi väärivad nad selle eest ka tasu.

Me ei tee EHHi enda jaoks. EHH on teie jaoks.
Nägemaks, kui palju on huvi EHHi allesjäämise ja uue EHHi vastu, kutsumegi kõiki EHHi sõpru uue kujunduse ja progremise kassat toetama.

Toetus ei pea olema suur - ka kolm või viis eurot sobib. Sest, mis kõige tähtsam, iga toetusega näeme, et uut EHHi vajatakse ja tahetakse.

Rahaga tuleb alati ettevaatlik olla ja seda ei tohi üle kanda, kui te vastavat isikut ei usalda. Kui te meid ei usalda, siis ärge kandke meile raha!
Aga kaaluge seda: me oleme EHHi teinud 15 aastat. Meile on korduvalt pakutud, et me oma lehele paneksime reklaami ja EHHiga raha teeniksime.
Kuid me pole seda 15 aasta jooksul teinud. Mis te arvate, kui mitu töötundi me selle 15 aasta jooksul EHHi alla pannud oleme?
Rahalises mõttes oleme EHHiga alati miinustes olnud ja nii jääb see ka uue EHHiga.

Kui keegi teist tahab oma toetust näidata ja uue EHHi ülessaamisele kaasa aidata, siis edastage oma toetus järgmisele kontole:

Jaan Aru
EE562200001101151721 (Swedbank)
Selgitus: uus EHH

Suur aitäh EHHi poolt!